המדריך השלם לשחקן המתחיל

מדריכים והסברים מקיפים אודות האונליין
נעול
Admin
Site Admin
הודעות: 5
הצטרף: 20 אוקטובר 2018, 14:39

המדריך השלם לשחקן המתחיל

שליחה על ידי Admin » 29 אוקטובר 2018, 07:54

תמונה
   

תמונה

GTA Online הינו המולטיפלייר (מצב מרובה משתמשים) של הכותר Grand Theft Auto V, כלומר מצב משחק בו שחקנים יכולים לשחק עם שחקנים אחרים, אשר בבעלותם עותק של המשחק GTA V. באונליין אתם חופשיים לעשות הכל: לרכוש בתים ורכבים, להיות חברי כנופיה, לבצע משימות,
להשתתף במירוצים, לשדוד בנקים ועוד מגוון פעילויות מאתגרות ומהנות. 


תמונה
ראשית, לפני שיהיה ניתן להיכנס למצב האונליין, יש לבצע את המשימה הראשונה במשחק ולאשר את התקנון של חברת Rockstar Games. לאחר שביצענו כניסה מוצלחת לאזור האונליין, אנו מועברים לחדר המעצר של משטרת LCPD. במסך זה אנו למעשה ניצור את השחקן שלנו: נבחר את ההיסטוריה שלו ופרטיו האישיים כרצוננו ואף נעצב אותו כראות עינינו. לאחר שנסיים, הדמות שלנו תצולם, זו תהיה התמונה הראשונה שלנו בגלריה. לאחר מכן נוכל לבחור אם לעבור תדרוך לגבי האונליין, או לדלג עליו ולהתחיל במסע.

המירוץ הראשון
לאחר שהתחלנו במסע, יוצג סרטון קצר המתאר את הגעתנו לנמל התעופה של לוס-סנטוס. משם בחור בשם למאר אוסף אותנו במכוניתו ומסביר אודות ההרפתקאות החבויות באולם האונליין. בסיום הנסיעה, נגיע למגרש מכוניות בו נערוך את המירוץ הראשון שלנו. לאחר הסבר קצר שמדריך כיצד מתנהל המירוץ וכיצד ניתן להשתתף במירוצים נוספים בעתיד, נבחר מכונית ונצא לדרך. חשוב לדעת, כי הצלחה במירוצים תוביל לשדרוג הדמות על-ידי כך שהמד המתאר את יכולת הנהיגה שלכם (Driving Skills) יעלה. לאחר סיום המירוץ, למאר ייקח אותנו לפגוש את חברו ג'ראדר, אשר הוא ללא ספק הדמות שתספק לנו את הכי הרבה עבודה (לפחות בהתחלה) במהלך משחקינו באונליין.

השוד הראשון
לאחר שלמאר יערוך לנו סיור בחנות בגדים, ולאחר שנחליף לתלבושת נוחה יותר, נהיה פנויים לבצע את השוד הראשון שלנו. למאר יבקש מאיתנו לשדוד חנות נוחות בתחנת דלק. לאחר השוד נשלח לתקן את הרכב ולבצע עבורו ביטוח. בהזדמנות זו נקבל הסבר מלא על המוסכים הפזורים במפה.
 
סרטון להמחשה


תמונה
באונליין קיימות שלל אפשרויות שונות ומגוונות. הפרמטר המרכזי שקובע את התקדמותכם באונליין הינו הרמה שלכם. ככל שתתקדמו ותעלו ברמות, ייפתחו לפניכם אפשרויות רבות ונרחבות יותר. הדרכים המרכזיות להתקדם ברמות הינן (לחצו על אפשרות כדי לקבל הסבר מפורט):

 תמונה
 
עד כאן המדריך, אפשר לומר שאתם רשמית מוכנים לעולם האונליין.
בהצלחה וחוויית משחק מהנה  ;)

נעול